İş Merkezi ve AVM Güvenliği

 

Pehlivan Güvenlik olarak  amacımız, AVM Güvenlik hizmeti adı altında iş merkezi, çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaktır.

İş merkezi / Avm girişlerinde el ve kapı dedektörleri kullanılarak temel güvenlik önlemleri alınmakta, kamera sistemleri yardımıyla olası hırsızlık ve gasp suçlarının engellenmesi amaçlanmaktadır. Hem gelen ziyaretçilerden kaynaklanabilecek, hem de kurum içerisinde çalışanların sebep olabileceği her türlü suçun önüne geçilmesi adına deneyimli ve konusunda uzman özel güvenlik personellerimizle 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

İş Merkezi / Alışveriş Merkezlerine  giren ziyaretçilerin edindiği ilk intiba da bizler için çok önemlidir. Görevlendirdiğimiz özel güvenlik  görevlileri ölçülü ve samimi davranışlar sergiler ve nezaket kurallarını dikkate alırlar.  Ziyaretçiler ve çalışan  personelle iyi ilişki kurmaya özen gösteren özel güvenlik görevlilerimiz periyodik aralıklarla aldıkları eğitimlerle de kendilerini geliştirme imkânı bulurlar ve hizmette kusursuzluk anlayışımızı destekler şekilde görevlerini icra etmektedirler.