Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi

Silahsızdan silahlıya geçiş eğitimi için; daha önce kazanmış olduğunuz silahsız özel güvenlik sertifikası veya silahsız özel güvenlik kimlik kartınızın olması şartı bulunmaktadır.

Silahsızdan silahlıya geçiş yapmak isteyen özel güvenlik görevlileri; silahsız sertifikası veya özel güvenlik kimlik kartı ile birlikte kursumuza gelerek başvuru veya ön kayıt yaptırabilirler.

Silahsızdan silahlıya geçiş yapmak isteyen özel güvenlik görevlilerinin en az 21 yaşında ve lise mezunu olması gerekmektedir.

GEREKLİ BELGELER:

Silahlı özel güvenlik görevlisi olabilmeniz için kursumuza ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Telaşlanmayın! Tüm aşamalarda sizinle yakından ilgileniyor olacağız ve gerekli belgeleri hazırlamanızda yardımcı olacağız.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Diploma veya Öğrenci Belgesi
  • 4 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • İkametgah (E-Devlet veya Muhtardan alınabilir.)
  • Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet hastanesinden alınması zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, baş hekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Dilerseniz kursumuza sadece nüfus cüzdanınızla gelerek yerinizi ayırtabilirsiniz ya da Öğrenci Kaydı sayfamızdan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Öğrenci Kaydı sayfamızdan kayıt olduğunuz taktirde gün içerisinde sizinle iletişime geçmiş olacağız.