Resmi Kurum ve Kuruluşlar Özel Güvenliği

 

 Pehlivan Özel Güvenlik  firmasıolarak Adana  başta olmak üzere, Akdeniz Bölgesi’ndeki hastaneler, eğitim kurumları gibi kamu kurum ve kuruluşlarına özel güvenlik  hizmetlerini 14 senedir sunmaktayız. Kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çıktığımız bu yolda sorunsuz özel güvenlik hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Okullara giriş  ve çıkışlar güvenlik kontrolü altına alınarak, muhtemel tüm tehdit unsurlarına karşı eğitim ve öğretimin huzur içinde, güvenilir bir ortamda  sürdürülmesi sağlanması özel güvenlik şirketi olarak bizim ve özel güvenlik personellerimizin başlıca amacıdır.

Kurum yetkililerinin ihtiyaçları, beklentileri incelenir ve en doğru çözümler üretilerek güvenlik açıkları kapatılır. Kimlik kartı ve ziyaretçi kartı uygulamaları ile eğitim kurumlarına giren çıkan kişilerin kaydının tutulması sağlanır. Kamera sistemleri ile 24 saat okul ve çevresi gözetim altında tutulur ve istenmeyen bir olay ile karşılaşıldığında, olayın çözülme süresi kısalır. Öğrenci kartı kontrolleri yapılarak kuruma ilgisi olmayan kişilerin alınması engellenir. Öğrenciler arasında oluşabilecek kavga vb şiddet unsuru içeren olaylarda caydırıcı olan özel güvenlik görevlileri, eğitim kurumlarına uygun niteliklerde seçilerek, en kaliteli güvenlik hizmetinin verilmesi amaçlanır.

Pehlivan Özel Güvenlik firması olarak hastane, dispanser, poliklinik gibi sağlık kuruluşlarının güvenliğini de sağlıyoruz. Giriş ve çıkışların kontrol edilmesi, hasta ve ziyaretçilerin güleryüzlü bir şekilde karşılanıp gerekli birimlere yönlendirilmesi, kaza ve olumsuz bir durum olduğu zaman hasta yakınlarının aralarında çıkabilecek olası bir kavganın engellenmesi, hastane çalışanlarının güvenliğinin sağlanması ve yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı 7/24 uzman ve yetkin özel güvenlik personelleri ile hizmet veriyoruz. Sağlık kuruluşlarının yetkilileriyle koordineli bir şekilde çalışıp güvenlik açıklarını kurum içinde ve dışında önlüyoruz